KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
   «Божественний Концерт»: Київ-Класик вшанував медиків у Софійському Соборі

   19 червня 2022 року з нагоди Дня медичного працівника у Києві відбулась духовно-мистецька подія – «Музична молитва за українських медиків».

   «Музична молитва за українських медиків» надала можливість артистам оркестру Київ-Класик та хору «Кредо» реалізувати свій мистецький талант в такі буремні часи, а також виконала важливу соціальну місію.

   Концерт став символічною вдячністю медикам, медсестрам та фельдшерам, на долю яких випали надскладні часи. Вже третій рік поспіль вони самовіддано рятують українців – спочатку від COVID-19, а починаючи з 24 лютого – від наслідків військової агресії.

   Місце проведення заходу було обрано особливе - Собор Святої Софії. Це святиня не лише українського народу, але й пам'ятка культурної спадщини людства.
   Відповідно до назви заходу програма, в своїй більшості, складалась з духовних творів та молитов українських та західноєвропейських композиторів Німеччини, Франції, Італії, Швеції та ін. Зокрема, в рамках заходу слухачі могли насолодитися творами Артемія Веделя, Миколи Лисенка, Йоганна Баха, Антоніо Вівальді, Шарля Гуно, Франца Шуберта та ще десятком творів, які гості охарактеризували як «божественні».

   Медиків та всіх глядачів зворушливо привітали Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко та представники релігійних конфесій України, які напередодні відслужили молитву за українських лікарів в своїх храмах.

   Ця подія відбулася в рамках "Тисячоліття української скрипки" - культурологічного проєкту колективу ЕКОГІНТОКСу, в якому Київ-Класик бере участь протягом останніх двох десятиліть.