KYIV CLASSIC ORCHESTRA
...KYIV CLASSIC ORCHESTRA
   До Дня Незалежності України: плекаємо нетлінні культурні цінності

   До Дня Незалежності України Kyiv Classic Orchestra під керівництвом Артиста ЮНЕСКО в ім'я миру - Германа Макаренка виконав та записав всесвітньовідомий шедевр музичної культури – «Пори року» італійського генія Антоніо Вівальді.

   Ми завжди звертались та звертаємось до добра і вічних цінностей людства. Культура - це те, що ми захищаємо. Дух народу, який продовжує творити прекрасне, незважаючи на шостий місяць війни, – незламний!

   Унікальний культурний захід відбувся в Андріївській церкві, архітектурний стиль бароко якої дивним чином гармонійно поєднався з музикою бароко Вівальді.

   «Пори року» - один з найскладніших світових творів як для соліста, так і оркестру, що вимагає особливої майстерності від виконавців. Свою віртуозність та талант дарували слухачам соліст Олег Дудніченко та музиканти камерного складу оркестру, соло на клавесині Паола Прокопенко.

   Культурний подарунок до Дня Незалежності України був реалізований в рамках проєкту Інституту ЕКОГІНТОКС «Українська скрипка - 1000 років», який пишається своєю двадцятилітньою історією.